Informacja zarządu klubu dotycząca sytuacji spowodowanej przez koronawirusa

Informacja Zarządu klubu sportowego SiKReT Gliwice.

 

W związku z coraz częściej pojawiającymi się pytaniami odnośnie przerwanych zajęć treningowych oraz obozu sportowego w Łebie, chcielibyśmy poinformować Wszystkich, że staramy się monitorować sytuację na bieżąco.

 

Jeżeli chodzi o zajęcia treningowe to z niecierpliwością czekamy, na decyzję rządu umożliwiające otwarcia hal oraz obiektów sportowych i jak tylko będzie to możliwe wrócimy do treningów. W związku z trudnym do przewidzenia rozwojem wypadków prosimy o wstrzymanie się od wpłat. Informujemy także, że w zależności od sytuacji, wszyscy zawodnicy, będą mogli skorzystać z planowanych zajęć podczas wakacji.

 

Spieszymy także z informacją, że w przypadku obozu, obecnie obowiązujące zarządzenia rządowe uniemożliwia nam jego zorganizowanie. Zdajemy sobie sprawę, że może zdarzyć się, iż letni wyjazd będziemy zmuszeni odwołać. W takiej sytuacji rozważamy zorganizowanie dla zainteresowanych, wzorem obozowego reżimu, intensywnych zajęć treningowych na miejscu w Gliwicach.

 

Odnośnie zrealizowanych już wpłat za zajęcia treningowe lub opłaconej zaliczki na obóz letni prosimy o cierpliwość. W zależności od rozwoju wypadków wszystkie nierozliczone środki będzie można wykorzystać w ramach zajęć letnich, sfinansowania opłat treningowych w kolejnym sezonie lub zostaną one zwrócone.

 

Na chwilę obecną prosimy o wstrzymanie się z realizacją jakichkolwiek wpłat. Jak Państwo się pewnie orientują, nikt nie jest w stanie powiedzieć, kiedy sytuacja się unormuje. Mamy nadzieję, że stanie się to jak najszybciej.

 

Tęsknimy za treningami i meczami.

 

Pozdrawiamy

 

w imieniu Zarządu 

wiceprezes zarządu Michał Lachowicz

Comments are closed.